додому Бердичів Бердичівляни дізнаються які продукти споживають

Бердичівляни дізнаються які продукти споживають

226
0

Незабаром у Бердичеві будуть перевіряти якість харчових продуктів.

У Житомирській області у квітні запрацює нова система контролю якості харчових продуктів – без попередження і з відеофіксацією.

У квітні 2018 року запрацює нова система контролю якості харчових продуктів – перевірки здійснюватимуться без попередження та з відеофіксацією. За результатами таких перевірок, у разі порушень, об’єкти сплачуватимуть штраф. Якість харчових продуктів повинна відповідати вимогам стандартів.

Про це розповів начальник головного управління Держспоживслужби у Житомирській області Олександр Шпита під час звітної прес-конференції. Також він зазначив, що у 2017 році працівники Держспоживслужби перевірили якість товарів – 67% забраковано та було повернуто споживачам кошти.

Нагадаємо, що 26 січня 2018 року, кореспонденти програми “Споживач”завітали до Бердичева та перевірили місцевий супермаркет “Наш край” без попередження та з відео фіксацією. З’ясувалось, що у холодильнику закладу — суцільна антисанітарія, бруд та грибок. Також у магазині кореспонденти знайшли значну кількість прострочки — яйця, сир, різноманітні соління і виявили ще купу недоліків.

Але керуючі отримали тільки зауваження та рекомендації від журналістів. Тому буде цікаво подивитись знову чи відбулись якісь зміни у цьому супермаркеті, адже ми маємо знати, що споживаємо.