додому Бердичів Бізнес Бердичівляни, в Житомирі є майже тисяча вільних вакансій!

Бердичівляни, в Житомирі є майже тисяча вільних вакансій!

103
0

В Житомирі працівники служби зайнятості пропонують роботу навіть випадковим перехожим.

“На сьогоднішній день майже 900 вакансій у Житомирському міському центрі зайнятості є. Роботодавці Житомира і Житомирського району шукають працівників. Тому ми виїжджаємо в центр міста і пропонуємо всім. Підходять люди, цікавляться”, – розповіла заступник директора Житомирського міського центру зайнятості Лариса Бойко.

За її словами, кількість вакансій зросла суттєво. Продовжує залишатися суттєвим дисбаланс між попитом та пропозицією робочою сили:

“Дисбаланс професійного спрямування, дисбаланс за рівнем заробітної плати. Ті вакансії, які у нас в базі даних, на 60 відсотків це вакансії із зарплатою до чотирьох тисяч гривень, така зарплата шукачів роботи не задовольняє. Звертаються до центру зайнятості і перебувають на обліку 80 відсотків – це люди з вищою освітою, а вакансій більше – для робітників, таких вакансій 60 відсотків: продавці, водії, двірники для ОСББ, підсобні робітники”.

Студентам під час літніх канікул пропонують тимчасову роботу в таборах відпочинку, кафе, популярними залишаються пропозиції від різноманітних call-центрів, розповіла заступник директора Житомирського міського центру зайнятості Лариса Бойко.