додому Бердичів Бізнес Бердичівляни вимагають навести лад в центральному міському парку, навіть, якщо доведеться, змінивши...

Бердичівляни вимагають навести лад в центральному міському парку, навіть, якщо доведеться, змінивши власника

74
0

Відділ роботи з територіальною громадою міста Бердичева проінформував про розгляд електронної петиції «За перегляд договору з орендарем парку ім. Т.Г. Шевченка», яка в установлений строк набрала необхідну кількість підписів на її підтримку. Саме тому, вже незабаром головний центральний парк повністю може повернутися в комунальну власність або змінити орендаря.

Автор петиції Олексій Тростянський констатує незадовільний стан парку. Особливо наголошує на жахливій якості асфальтного покриття, що створює незручності і для дітей, і для жінок з дитячими візочками, і для людей похилого віку. Нині парк, за словами Тростянського, має неестетичний вигляд та викликає сором перед гостями міста.

Петиція містить три вимоги:

1) переглянути договір оренди з орендарем парку ім. Т.Г. Шевченка;

2) зобов’язати привести парк у належний стан, відремонтувати асфальтне покриття, бордюри, ліхтарі, лавочки, відреставрувати скульптурні композиції;

3) внести обов’язкову заміну старих атракціонів на нові у інвестиційну програму парку культури і відпочинку Т.Г. Шевченка.

У випадку непогодження інвестора з даними пропозиціями автор петиції вимагає достроково розірвати договір оренди та передати парк у комунальну власність міста.

Петиція була оприлюднена 6 вересня і менш ніж за місяць зібрала більше 200 підписів.

Нагадаємо, це вже друга петиція по Бердичеву, яка отримала достатню для розгляду кількість голосів.