додому Бердичів Бердичівлянин знову потрапив на вудочку шахраїв!

Бердичівлянин знову потрапив на вудочку шахраїв!

89
0

До чергової частини місцевого відділу поліції звернувся 58-річний бердичівлянин, який повідомив, що його ошукали.

Чоловік повірив незнайомцеві, який зателефонував і, назвавшись банківським працівником, змусив потерпілого повідомити конфіденційні відомості власного рахунку. У результаті заявник втратив 950 гривень заощаджень.

–Зловмисник діяв за відомою схемою: під приводом розблокування картки дізнався необхідну інформацію абонента, – прокоментував т.в.о. начальника Бердичівського відділу поліції Олександр Богун. –Нині тривають заходи направленні на встановлення особи зловмисника

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян: вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально. Для цього запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:

– нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі;

– якщо вас переконують у ризику втратити кошти через «збій системи» чи інформують про будь-які інші банківські операції та вимагають надати особисті дані, не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній банківській картці вказані номери телефонів);

– уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на ваш мобільний телефон та не повідомляйте нікому секретні коди, необхідні для активації банківських операцій.

Пам’ятайте, у таких ситуаціях ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!