додому Бердичів Бердичівлянину продали автівку з підробленим сертифікатом відповідності Євро-5

Бердичівлянину продали автівку з підробленим сертифікатом відповідності Євро-5

219
0

13 вересня до ТСЦ 1842 МВС України у Бердичеві звернувся бердичівлянин, який хотів поставити на облік новопридбану автівку. Як годиться, експерт оглянув транспортний засіб і питань ніяких до нього не виникло. Уся неприємна ситуація сплила тоді, коли до рук узяли документи на машину. Сертифікат відповідності стандарту Євро-5 виявився підробленим. Це помітив керівник ТСЦ 1842 м. Бердичів Романський Ігор Васильович. «Сертифікат відрізнявся кольором від оригіналу» – коментує ситуацію Ігор Васильович. Аби впевнитись у дійсності документи працівник центру зателефонував до Києва, до центру надання сертифікатів і, як виявилось, за цим номером сертифікату зареєстрований зовсім інший транспортний засіб. Ігор Васильович змушений був викликати правоохоронців.

Працівники відділу поліції опитали потерпілого. Виявилось, що транспортний засіб чоловік купував у Луцьку, у приватній фірмі, яка займається розмитненням авто, через посередника. Документи усі були в порядку і питань ніяких не виникало. Але, так як людина не спеціаліст у якості сертифікатів, він просто узяв папери та поїхав до Бердичева. Підробку виявили вже у ТСЦ 1842, але кошти за машину вже сплачені. Сам продавець телефоном повідомив, що грошей повернути він не може, бо все витратив, а від того, що сертифікат підроблений, відхрещується повністю. Надалі справою будуть займатись правоохоронці. Адже підробка документів – це вже шахрайство.

Шановні бердичівляни! ТСЦ 1842 МВС України Бердичева наполегливо просить консультуватись з усіх необхідних питань. Працівники сервісного центру завжди нададуть кваліфіковану та якісну допомогу, аби попередити неприємні ситуації, пов’язані з вашим транспортним засобом чи іншими послугами, які надає сервісний центр. Ігор Васильович Романський вкотре нагадує, що краще попередити неприємні ситуації. Радо чекають на вас за адресою Бердичів, вул. Ново-Іванівська, 21 за наступним графіком: вихідні дні неділя, понеділок. Робочі: вівторок-п?ятниця: з 9.00 до 18.00 без обідньої перерви. Субота: 9.00 – 16.45