додому Бердичів Бердичівлянам на замітку: Американці скоро можуть взагалі скасувати «зелену карту»

Бердичівлянам на замітку: Американці скоро можуть взагалі скасувати «зелену карту»

89
0

Бердичівляни активно мігрують з міста, не витримуючи такого господарювання місцевої влади, відсутності будь-якої перспективи розвитку та гідної оплати праці. Переважно йдеться про внутрішні переїзди – їдуть до більших міст Житомира, Києва чи Львова. Значну привабливість постгеноцидної свідомості сучасного містянина має переїзд до Польщі чи Сполучених Штатів Америки. Найближчим часом з цим можуть бути труднощі.

Сенатор-ресубліканець Том Коттон підготував законопроект, який передбачає змешення удвічі легальної іміграції до США. Про це законодавець розповів ряду американським ЗМІ, передає Голос Америки.

Пропонований сенатором законопроект передбачає зменшення кількості дозволів на постійне проживання та роботу у США з майже мільйона на рік до близько 500 000, а його метою є сприяти американським громадянам працевлаштування та/або умови праці, яких ускладнились через значний рівень робочої міграції до США.

Новообраний Президент Трамп також виступає за негайну депортацію нелегальних іммігрантів до США, які, перебуваючи у США, скоїли злочини.

Законопроект Коттона також передбачає повне скасування диверсифікаційної лотереї, учасники якої можуть виграти “зелену картку”.

“Диверсифікаційна лотерея не виконує жодної чітко гуманітарної, або економічної функції. Ця політика більше не приносить користі”, – заявив Коттон виданню Breitbart.

Журналіст видання The Washington Post Кріс Чілліцца заявив, що Коттон “знаходиться на передньому краю Трампізму у Республіканській партії США”.