додому Бердичів БАЖАЄТЕ СЛУЖИТИ В МВС? ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МВС ОГОЛОШУЮТЬ НАБІР СТУДЕНТІВ ЗА...

БАЖАЄТЕ СЛУЖИТИ В МВС? ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МВС ОГОЛОШУЮТЬ НАБІР СТУДЕНТІВ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ У 2016 РОЦІ

40
0

Міністерство внутрішніх справ України запрошує на навчання за державним замовленням (безкоштовне навчання) до відомчих вищих навчальних закладів: Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Донецького державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної Гвардії України (м. Харків), осіб, які бажають отримати вищу юридичну освіту, з подальшим працевлаштуванням.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком до 25 років, які мають повну загальну середню освіту (або отримують її в 2016 році), або відслужили строкову військову службу, за станом здоров`я придатні до військової служби, за своїми морально-діловими якостями придатні до служби в органах внутрішніх справ.

У зв’язку з тривалим оформленням особової справи кандидата на навчання, оформлення документів необхідно починати у найкоротший термін. Для оформлення документів необхідно особисто звернутись до підрозділу кадрового забезпечення Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, м. Бердичів, вул. Героїв України, 67, каб. № 21, 31, тел. 0673785193, 0637328773, (щоденно з 09 до 18 години, крім вихідних).