додому Бердичів «А льон цвіте» і в Бердичівському районі

«А льон цвіте» і в Бердичівському районі

320
0

Саме ці віршовані рядки стали епілогом І Всеукраїнського фестивалю імені Івана Сльоти «А льон цвіте», який відбувся 4 червня 2016 року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім.І. Кочерги. У фестивалі взяли участь понад 40 творчих колективів з усієї України.
Творчі колективи Бердичівського районного центру культури і дозвілля Народний аматорський ансамбль народної пісні «Ладомир» – керівник С. Жицька , жіночий вокальний квартет «Джерела» – керівник Л.Олійник та художній керівник Ст. Солотвинського Будинку культури Руслана Рисіч у номінації художнє читання були нагороджені дипломами Лауреата Всеукраїнського фестивалю.
Бердичівський районний центр культури і дозвілля висловлює щиру подяку народному депутату України О.В. Ревезі та його помічнику депутату Бердичівської районної ради С.Б. Томашевській за сприяння та надання транспорту для колективів. Від щирого серця бажаємо – хай у щасті кожна мить процвітає, і успіхи пліч -о- пліч йдуть завжди, тривога й смуток серце не торкають. Усмішок! Сонця! Радості! Краси!

Відділ культури і туризму Бердичівської райдержадміністрації,
Бердичівський районний центр культури і дозвілля