додому Бердичів Бізнес А ви знали про функціонування в Бердичеві сервісного центру обслуговування платників бердичівської...

А ви знали про функціонування в Бердичеві сервісного центру обслуговування платників бердичівської податкової?

69
0

22 вересня Бердичівська міська рада на черговій сесії підтримала «Програму розвитку функціонування сервісного центру обслуговування платників бердичівської податкової на 2017-2020 роки»

Ефективність програми очікується в підвищенні рівня якості послуг, що надаються платникам податків (створення комфортних умов, максимальне спрощення процедури декларування та сплати податків). Міська влада Бердичева хоче розширити податкову базу за рахунок виведення доходів із тіньової економіки, руйнування схем ухилення від оподаткування, припинення діяльності суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності. Причому, зазначені показники планується досягти за рахунок розширення переліку послуг, що надаються платникам податків у центрах обслуговування платників з урахуванням їх потреб та побажань.

Високою метою документу проголосованого в Бердичівській міській раді – це «надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків».

А для цього передбачається купувати канцелярські товари (офісного паперу, офісних книг, тонерів для заправки комп’ютерної техніки, поштових конвертів, поштових марок), придбання комп’ютерної та копіювальної техніки. Ставиться завдання також придбання потужних серверів.