додому Бердичів Артилеристи відсвяткували свої 12 років (ФОТО)

Артилеристи відсвяткували свої 12 років (ФОТО)

149
0

5 липня 26 Бердичівська артилерійська бригада у дружньому сімейному колі святкувала своє 12-річчя. Історія з’єднання розпочалась у далекому 1943 році зі створення 117-ї стрілецької дивізії. Власне артилерійська бригада сформована 30 жовтня 2004 року на підставі Директиви Міністра оборони України № 312/1/014 від18 червня 2004 року на базі 62-ї окремої механізованої бригади, яка в свою чергу була правонаступницею 119-го навчального центру (переформований зі 117-ї навчальної танкової дивізії 1 грудня 1987 року).

Розпочали святкування з представлення картини, яку намалював та передав частині, талановитий військовослужбовець Журавльов. Картина зайняла величезну стіну у Гарнізонному будинку офіцерів.

Після того, запрошені та військовослужбовці, перейшли до зали, де розпочалась урочиста частина. Полковник Маліновський, командир військової частини, щиро привітав усіх присутніх та подякував міській та районній владі, за сприяння у роботі, адже військовослужбовці постійно відчувають їх підтримку. Привітав присутніх і міський голова та голова районної адміністрації. Окрім того, Василь Мазур, зробив і приємний подарунок прес-офіцеру частини – новенький фотоапарат. Святковим наказом було присвоєно і чергові звання військовослужбовцям.

Не могли не згадати і про початок антитерористичної операції на території України, адже бердичівській військовослужбовців приймають участь з першого дня. У короткому фільмі показали, як оперативно розпочинались збори, як відправляли військових у Донецьку та Луганську області. Згадали і тих, хто був у боях пліч о пліч з усіма, але яких уже немає поруч з нами.

Військова служба – це мужність, честь та доблесть. Кожному українцю відомо, що військовослужбовці – це найбільші патріоти та наші з вами захисники. Про подвиги цих людей, ми з вами, маємо пам’ятати щохвилини. Ці чоловіки та жінки щоденно готові захистити наш з вами затишок та мир.

Слава Україні! Слава Бердичівським артилеристам!

art art1 art2 art3 art4 art5 art7 art8 art9