додому Бердичів Арсенал гранатометів та вибухівки вилучили правоохоронці на Житомирщині

Арсенал гранатометів та вибухівки вилучили правоохоронці на Житомирщині

133
0

З початку року під час заходів з протидії тероризму та нелегальному обігу зброї поліцейські на території Житомирської області вилучили аресанал зброї, боєприпасів та вибухівки. 70 особам оголошено про підозру у причетності до незаконного поводження зі зброєю. До судів у 2017 році передано 83 кримінальних проваджень. Cанкція відповідної статті загрожує покаранням у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

З початку року загалом поліцейські вилучили з незаконного обігу майже 60 одиниць вогнепальної зброї, у тому числі карабіни, обрізи і гладкоствольні мисливські рушниці, пістолети, та 3 гранатомети, 63 гранати, 421 боєприпас вибухової дії, більше 3 тисяч набоїв та 9 кілограм вибухових речовини, – зазначив т.в.о. начальника ГУНП Андрій Мамульчик.

Певна частина вилученої зброї, за наявною інформацією, надійшла в область із зони проведення антитерористичної операції. Такі сувеніри на пам’ять останнім часом правоохоронці вилучають все частіше.

Нагадуємо, що незаконне зберігання чи використання таких предметів, окрім потенційних небезпек, може стати і приводом для кримінальної відповідальності.