додому Бердичів Антитіла повертаються до Бердичева

Антитіла повертаються до Бердичева

207
0
Антитіла завершують історію альбому Hello і готуються до нового музичного етапу
КВИТКИ: http://bit.ly/3cufvx8
Після вимушеної перерви гурт Антитіла продовжує свою гастрольну діяльність, а стадіонними концертами у травні-червні повністю завершує історію альбому Hello.
Ми плануємо відвідати близько 30 міст. До концертного графіку гурту додалися нові міста, проте у деяких музикантів з ажіотажем чекають вдруге. Квитки вже доступні у продажу!
Вже 13 лютого відбудеться перший концерт, а фінал туру планується у травні-червні на відкритих майданчиках та стадіонах. Це останні концерти цього року, на яких прозвучить альбом «Hello» і відбудеться однойменне live-шоу.
У цей період також йде активна робота на студії! Незабаром ви почуєте абсолютно нову музичну історію, яка вражатиме новим підходом до створення і звучання композицій. Також деякі прем’єри звучатимуть і на концертах.
Антитіла везуть альбом Hello наживо з піснями, які полюбила вся країна: «Вірила», «ТДМЕ», «Лови момент», «Буде син». На концертах прозвучить композиція «Кіно», а також улюблені пісні попередніх альбомів: «Танцюй», «Все красиво», «БудуВуду», «Люди, як кораблі» та ін.