додому Без категорії Антимонопольний комітет “помахав пальчиком” КП “Бердичівтеплоенерго”. Іншим монополістам теж дісталось

Антимонопольний комітет “помахав пальчиком” КП “Бердичівтеплоенерго”. Іншим монополістам теж дісталось

104
0

Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України здійснюється контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність на ринках послуг з централізованого опалення.

Відділенням надано КП “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради, КП Новоград-Волинської міської ради “Новоград-Волинськтеплокомуненерго”, КП “Бердичівтеплоенерго”, КП “Теплозабезпечення” обов’язкові для розгляду рекомендації щодо припинення дій, які містять ознаки порушень конкурентного законодавства шляхом проведення перерахунків плати за послуги з централізованого постачання теплової енергії споживачам у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Наразі, на виконання рекомендацій підприємства повідомили про проведення перерахунків плати за послуги з централізованого постачання теплової енергії споживачам у відповідності до вимог чинного законодавства України за опалювальний період 2015-2016 року на загальну суму 25567,49 тис. гривень.