додому Бердичів Аеропорт «Бориспіль» чекають значні зміни

Аеропорт «Бориспіль» чекають значні зміни

98
0

В аеропорту «Бориспіль» відкриють дворівневий паркінг, підземний залізничний вокзал і автобусну станцію. Про це в інтерв’ю розповів гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

Першу чергу дворівневого паркінгу на 1000 машиномісць запустять в цьому році, а через 3-4 роки буде запущена друга черга.

«У подальших планах – новий центр технічного обслуговування, вантажний термінал, транспортний вузол з підземним залізничним вокзалом, автобусна станція, нова автодорога (яка пройде паралельно старої), блок з паркінгами, готелем, офісами і залізнична лінія, по якій буде прибувати” Повітряний експрес “. На першому етапі вона буде примикати до торця терміналу D, а на другому – спускатися під землю і підходити безпосередньо до нового пасажирського терміналу », – розповів Рябікін.

Також на другому рівні трансферної зони з’являться додаткові торгові площі, там буде суміщений торговий центр з додатковою точкою громадського харчування. Крім того, в зоні прильоту пасажирів відкриють 2-3 нових магазини duty-free.

Павло Рябікін відповів і на питання щодо високої вартості їжі і напоїв в аеропорту. За його словами, оренда одного квадратного метра під кафе в терміналі D коштує майже 4700 гривень. Звідси й такі ціни.

«Ми чуємо багато скарг, що в” Борисполі “дуже дорога їжа і напої. Я дуже здивуюся, якщо в ресторані, який орендує метр площі за 4700 гривень, кава буде коштувати дешевше 100 гривень за чашечку », – сказав Рябікін.