додому Без категорії Адміністрація ресторації «ЧАРА» спростовує чутки про пожежу

Адміністрація ресторації «ЧАРА» спростовує чутки про пожежу

209
0

Дим буває і без вогню… А ось любителі потеревенити про це, мабуть, не знають і тому закрутили інтригуючу історію, додавши надуманих чуток. Для вас, шановні: пожежі в ресторації «ЧАРА» не було.
Сьомого квітня вранці кухарі закладу прийшли на роботу і увімкнули вентиляцію. Цього разу електродвигун не запустився, в ньому сталося коротке замикання, в результаті чого пристрій задимився. Відповідно спрацювала автоматична пожежна сигналізація, і незабаром приїхали пожежні. Приміщення було задимлене протягом декількох хвилин, невдовзі все швидко вивітрилося. Вже станом на 14:00 ресторація «ЧАРА» працювала у звичному режимі.
Заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу управління ДСНС Володимир Рейко підтвердив інформацію стосовно замикання електродвигуна вентиляції в кухні ресторації та відсутності пожежі у ній. Рятівник наголосив, що усе приміщення торгівельного центру «Оноре де Бальзак» обладнане сучасними засобами протипожежного захисту. Тож відвідувачі центру можуть відчувати себе в безпеці.