додому Бердичів Бізнес Аграрії всіх країн – об’єднуйтесь

Аграрії всіх країн – об’єднуйтесь

164
0

24 березня у приміщені райради відбулась презентація для аграріїв міста та району на тему «Свій до свого: кооперативні можливості для Житомирщини». Презентація проходила у формі семінару, на якому підіймались питання можливостей нових заробітків для сільських громад. Програму приїхали презентувати відомі експерти у сфері розвитку сільських громад: Тетяна Василик, Директор Благодійного фонду «Зміцнення громад», член правління Українського форуму благодійників, Іван Павльо, заступник голови Першого національного аграрного кооперативу, Оксана Зазимко, віце-президент Українського кооперативного альянсу, Андрій Сапіженко, керівник транспортного напрямку Першого національного аграрного кооперативу та Зиновій Свереда, Доктор соціальної економіки, доцент папського Григоріанського університету (Рим), Президент Українського кооперативного альянсу.
Семінар складався з 2-х частин. Перша – теоретична, експерти окреслили передумови відродження кооперативного руху, розповіли про результати діяльності аграрного кооперативу та презентували його прибуткові програми для розвитку сільських громад. у другій частині робота проводилась у форматі «питання-відповідь». Питань у місцевих аграріїв та керівництва району було багато, адже наразі стоїть задача відродити філософію аграрного сектору, щоб кожен селянин міг відчути соціальний захист і отримати реальні доходи. Усі присутні змогли отримати інформацію на теми: «Перший національний аграрний кооператив – унікальний інструмент покращення добробуту громадян», «Кооперативна посівна – 2016: нові прибуткові програми – нові можливості» та «Кооперативні МТС».
Інформація: Перший національний аграрний альянс заснований у червні 2015 року. Наразі у його складі 3000 селян, які беруть участь у кооперативних програмах за напрямками: рослинництво, тваринництво, заготівля та споживча кооперація.