додому Бердичів Автобусний маршрут 4а в місті знову призвів до запізнень на роботу бердичівлян

Автобусний маршрут 4а в місті знову призвів до запізнень на роботу бердичівлян

130
0

З 7 листопада мешканці мікрорайону Корніловка в місті Бердичеві живуть в особливому режимі – «хто його зна як вчасно дістатись на роботу». На маршруті №4а вже п’ятий день не вистачає автобусів, люди вранці не можуть дістатися в садочки та школи, а увечері повернутись додому.

У бердичівлян в такому випадку є два варіанти – або скористатися таксі (якщо маєш гроші), або йти пішки грязюкою через парк Шкіряника чи провести «романтичну прогулянку»… кладовищем.

Обурені пасажири телефонують на номер 4-23-11 або 15-05. Олексій Побережний вже направив депутатське звернення з приводу цього неподобства. За його словами, заступник міського голови Сергій Петрович Онуфрійчук обіцяв розібратися із проблемою найближчим часом.

Як довго триватимуть випробовування для мешканців північно-східної околиці міста надалі пильно стежитиме перший інформаційний портал міста Бердичева.

Нагадаємо, штучне розділення залізницею мікрорайону Корніловка та колишнього Цукрового заводу вже давно вимагає від міської влади стратегічного вирішення цього питання. Натомість, незмінність керівництва міста не змінює бачення чи хоча б якихось тактичних дій в цьому напрямку.